25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €3,32/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €3,32/kg

  • Animonda Cat Ani. Cat Dose Carny Adult Rind & Huhn 800g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €2,86/kg

  • Animonda Cat Ani. Cat Dose Carny Adult Rindfleisch pur 800g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €2,86/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €2,86/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €8,99 €5,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €3,32/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat-Snack Hühnchenfleisch & Minze 50g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat Dose Carny Baby Pate 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €4,45/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,65 €6,50/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.