4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Gimpet GimCat ShinyCat Hühnchen 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,45 €20,71/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,45 €20,71/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,45 €20,71/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €30,53/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €30,53/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €30,53/kg

  • Catz Fine Food Catz finefood Multipack Pouches 12x85g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €17,88 €17,53/kg

  • Perfect Fit Perfect Fit Pro-Sterile reich an Huhn 1,4kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €7,29 €5,21/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €21,29/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.