4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Finnern Kattovit Feline Urinary Harnstein 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,59 €7,95/kg

  • Finnern Kattovit Low Protein 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,59 €7,95/kg

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät 3kg - 3 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €16,75 €5,58/kg

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät 1kg - 1 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,95 €6,95/kg

  • Gimpet GimCat Käse-Rollis 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €9,59 €47,95/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Käse-Rollis 50 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • GimCat Mintips 200g

    Gimpet GimCat Mintips 200g

    Niet op voorraad

    Die verlockende Belohnung mit aromatischer Katzenminze ohne Konservierungsstoffe,ohne Geschmacksverstärker,Ballaststoffreich,ohne Zuckerzusatz,ohne Farbstoffe Inhalt: 200g Zusammensetzung: Milch und Molkereierzeugnisse, Hefen, Öle und Fette, pflanzl. Nebenerzeugnisse (Katzenminze getrocknet 4 %), Mineralstoffe Analyse Proteine 23,0 % Fettgehalt 15,0 % Rohasche 5,0 % Rohfaser 20,0 % Feuchtigkeit 5,0 %  Zusatzstoffe je kg: Vit. A: 4.746 I.E. Vit. D3: 949 I.E. Vit. E (alfatokoferol): 13 mg Fütterungsempfehlung: Ausgewachsene Katzen bis zu 6 Cat-Mintips pro Tag.  

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €8,19 €40,95/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet GrasBits 50 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Malt-Kiss 50 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

  • Gimpet GimCat Malt-Soft Extra Paste 50 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €79,80/kg

  • Gimpet Gimborn Gimpet Malt-Soft Extra 220 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €10,99 €49,95/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €39,80/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.