4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €3,99/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €3,99/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,73/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,66/kg

  • Nestle Felix Häppchen Kaninchen & Ente 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Lachs & Forelle 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Rind & Huhn 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix Häppchen Ente & Geflügel 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €2,73/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenRind+Wild 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,65 €6,50/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenLachs+Thunfisch 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,65 €6,50/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenKaninchen+Ente100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,59 €5,90/kg

  • Nestle Felix LeckerbissenHuhn+Truthahn 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,65 €6,50/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.