4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,64 €6,40/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €13,99 €13,72/kg

  • Perfect Fit Perfect Fit In-Home reich an Huhn1400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €7,29 €5,21/kg

  • Perfect Fit Perfect Fit Adult reich an Huhn 1,4 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €7,29 €5,21/kg

  • Perfect Fit Perfect Fit In-Home reich an Huhn 750g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €5,32/kg

  • Perfect Fit Perfect Fit Active reich an Huhn 750g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €5,32/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,99 €11,65/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,99 €11,65/kg

  • Karlie Flamingo Katzentoilette Graffiti

    Karlie Karlie Flamingo Katzentoilette Graffiti

    Niet op voorraad

    Die Katzentoilette Graffiti fällt vorallem durch ihr modernes Design auf. Katzenbesitzern wird aber auch die komfortable Höhe auffallen: hinten erhöht, damit das Katzenstreu nicht herausgescharrt wird oder etwas daneben geht und vorne für einen leichteren Einstieg etwas abgesenkt. Der Rand lässt sich leicht abnehmen und macht die Reinigung somit einfach. Maße: ca. 51 x 38 x 19 cm (LxBxH) Inhalt: 1 Stück

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €13,50

  • Finnern Kattovit Feline Nierendiät 400g - 400 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,59 €3,98/kg

  • Finnern Kattovit Urinary - Low Magnesium 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,59 €3,98/kg

  • Finnern Kattovit Feline Diabetes 175g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,95 €5,43/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.