4240 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Maine Coon Kitten - 10 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €75,60 €7,56/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten - 4 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €41,55 €10,39/kg

  • Gimpet GimCat Multi-Vitamin Paste - 220 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €10,99 €49,95/kg

  • Finnern Miamor Miamor Feine Filets PB 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 - €0,95€8,90/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €53,99 €7,20/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Indoor Long Hair

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €38,55 - €69,20€9,64/kg

  • Finnern Miamor Miamor Feine Filets 100g - Huhn & Pasta

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,09 €10,90/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Feline Norwegian Forest Cat - 10 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €78,35 €7,84/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten Sterilised

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,90 - €40,85€17,25/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Light Weight Care

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €24,90 - €74,90€12,45/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline British Shorthair Kitten - 10 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €88,95 €8,90/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Dental Care

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €8,90 - €88,90€22,25/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.