25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Royal Canin Dog Royal Canin Medium Junior

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €29,90 - €89,90€7,48/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Indoor 7+ - 3,5

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €43,90 €12,54/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Dental Care

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €8,90 - €88,90€22,25/kg

  • Royal Canin Cat Royal Canin Feline Kitten Sterilised

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,90 - €40,85€17,25/kg

  • Finnern Rinti Chicko 170g - Schinken

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,95 €29,12/kg

  • Finnern Rinti Gold Senior 185g - Truthahn

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,79 €4,27/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size X-Small Junior - 3 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €23,90 €7,97/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Rottweiler Puppy - 3 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €25,50 €8,50/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Pug Adult - 500 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,55 €13,10/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Boxer Adult - 3 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €22,90 €7,63/kg

  • Allco Fisch AL-KO-TE Multi Mix 3 mm

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €14,99 - €44,95€14,99/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Dachshund Adult 7,5kg - 7,5 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €62,90 €8,39/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.