2329 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Trixie Buffelstaart Met Buffelvlees

    TRIXIE Trixie Buffelstaart Met Buffelvlees

    Ruim op voorraad - Overmorgen bezorgd

    Trixie Buffelstaart Met Buffelvlees 28-30 cm De Trixie Buffelstaart Met Buffelvlees 28-30 cm is aanvullend diervoer voor de hond. Het is een kauwsnack bestaande uit een buffelstaart van buffelhuid, omwonden met gedroogd buffelvlees. Kauwen op deze snack is niet alleen leuk en lekker, maar ook nog eens gezond. Het helpt het gebit te reinigen omdat de huid langs de tanden wrijft en zo bacteriën en tandplak kan helpen verminderen. Ook gaat kauwen op deze buffelstaart verveling tegen. Om deze buffelstaart extra lekker te maken, is hij omwonden met heerlijk gedroogd buffelvlees.- Buffelstaart, omwonden met buffelvlees- Heerlijke kauwsnack voor de hond- Helpt bij het reinigen van de het gebit- Gaat verveling tegenSamenstelling: buffelstaart, buffelvlees (30%)Analytische bestanddelen: eiwit 56,1%, vet 16,4%, vocht 3,4%Advies: droog en koel bewarenAfmeting: 28-30 cm

    5% extra korting Fidello Family

    Ruim op voorraad - Overmorgen bezorgd

    €4,95

  • Bijna uitverkocht Trixie Denta Fun Barbecue Chicken Chewing Rolls

    TRIXIE Trixie Denta Fun Barbecue Chicken Chewing Rolls

    Overmorgen bezorgd - Nog 5 op voorraad

    Het is een heerlijke kauwsnack voor de hond, bestaande uit runderhuid in een heerlijk jasje van gedroogde kip met barbecuesmaak. Voordelen Natuurlijke kauwsnack voor de hond Uit runderhuid omwikkeld met kippenvlees en barbecue aroma Kauwen gaat verveling tegen en helpt het gebit schoon te houden Zonder gluten en toegevoegde suikers Sensorische toevoegingsmiddelen: kleurstof Advies: droog en koel bewaren Productspecificaties Inhoud: 105 gr Trixie Denta Fun Barbecue Chicken Voor welke hond? Ideaal voor honden die graag buiten zijn, ongeacht het weer. Geschikt voor dagelijkse wandelingen, regenbuien en stevigere temperaturen — zo blijft jouw hond comfortabel én droog. Veelgestelde vragen Hoe meet ik de juiste maat voor mijn hond?Meet de ruglengte vanaf de halsbasis tot aan de staartaanzet. Vergelijk dit met de maattabel hierboven. Is deze jas wasbaar?De meeste hondenjassen kunnen op 30 °C in de wasmachine. Controleer altijd het waslabel en gebruik geen droger. Werkt de jas met een tuig?Veel hondenjassen hebben een opening of rits op de rug, zodat de tuiglijn er doorheen kan. Over Trixie Trixie is een gerenommeerd Duits merk en al decennia een vertrouwde naam in dierenbenodigdheden. Met een ongekend breed assortiment voor honden, katten, vogels, knaagdieren, reptielen en aquaria biedt Trixie alles wat je huisdier nodig heeft: van transportboxen en draagriemen tot speelgoed, voederbakken en verzorgingsproducten.

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 5 op voorraad

    €4,95 - €23,95

  • Trixie Denta Fun Braid Van Collageen Met Kip

    TRIXIE Trixie Denta Fun Braid Van Collageen Met Kip

    Overmorgen bezorgd - Nog 6 op voorraad

    Trixie Denta Fun Braid Van Collageen Met Kip 65 grDe Trixie Denta Fun Braid Van Collageen Met Kip 65 gr is vlecht van collageen in een jasje van kip en is een onweerstaanbare hondensnack. Gemaakt van licht verteerbaar collageen en omhuld met smakelijk kippenvlees, biedt deze traktatie zowel smaak als voedingswaarde. Collageen ondersteunt de gezondheid van gewrichten, huid en vacht, wat bijdraagt aan de algehele vitaliteit van je hond. Bovendien is de snack glutenvrij en zonder toegevoegde suikers, waardoor het een verantwoorde beloning is voor je trouwe viervoeter. Perfect voor een tussendoortje of als beloning tijdens de training.Aanvullend diervoeder voor honden. - Smakelijke kauwsnack voor honden- Vlecht van collageen in een jasje van kippenvlees- Bevatten geen toegevoegde suikers en glutenvrij Inhoud: 65 gram Samenstelling: collageen (70 %), kippenvlees (16 %), erwten proteïne, glycerine, erwtenzetmeel, Johannesbroodpitmeel Analytische bestanddelen: Vetgehalte 2,5%, Vochtgehalte 16%, Eiwit 67%, Ruwe as 3%, Ruwe celstof 2%Toevoegingen: Vitamine E 160 mg

    5% extra korting Fidello Family

    Overmorgen bezorgd - Nog 6 op voorraad

    €2,95

  • Trixie Bullenpees-Kauwrol 15 Cm 55 G

    TRIXIE Trixie Bullenpees-Kauwrol 15 Cm 55 G

    Niet op voorraad

    in een jasje van runderhuid in display afname per VPE

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €83,95

  • Trixie Chicken Burger - 140g

    Trixie Trixie Chicken Burger - 140g

    Niet op voorraad

    mit Huhn und Rinderhaut glutenfrei ohne Zuckerzusatz Größe: ca. 9 cm Inhalt: 140g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €28,50/kg

  • Trixie Chicken Chips - 100g

    Trixie Trixie Chicken Chips - 100g

    Niet op voorraad

    Sorte: Huhn ohne Zuckerzusatz Maße: ca. ø 4 cm Inhalt: 100g Zusammensetzung: Erbsenstärke, Hühnerfleisch (23 %), Maisstärke, Glycerin, Kartoffelstärke, Weizenmehl, Calciumcarbonat, Petersilie, Rosmarin | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,29 €22,90/kg

  • Trixie Chicken Fries - 100g

    Trixie Trixie Chicken Fries - 100g

    Niet op voorraad

    mit Huhn glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €29,90/kg

  • Trixie Chicken Nuggets

    TRIXIE Trixie Chicken Nuggets

    Niet op voorraad

    Trixie Chicken Nuggets Kip 100 gr De Trixie Chicken Nuggets Kip 100 gr zijn aanvullend diervoer voor de hond. Het zijn heerlijke snacks in de vorm van kipnuggets gemaakt met kip en vrij van gluten en toegevoegde suikers. Jouw hond snackt heerlijk én gezond mee tijdens het avondeten met deze lekkere Chicken Nuggets van Trixie, speciaal voor jouw trouwe viervoeter! Deze lekkere nuggets zijn gemaakt met kip en plantaardige toevoegingen als zoete aardappel- en erwtenmeel en vrij van gluten en toegevoegde suikers. De perfecte beloning voor jouw hond, helemaal in stijl van het avondeten!- Smakelijke 'kipnuggets' voor de hond - Met heerlijke kip- Speciaal samengesteld voor de hond, gebruiksklaar- Vrij van gluten en toegevoegde suikersInhoud: 100 gramSamenstelling: kippenvlees (45), rijstbloem, plantaardige bijproducten, erwtenzetmeel, mineralen, tapiocazetmeel, zoet aardappelmeel, eieren en bijproducten hiervan, olie en vetten, rozemarijnAnalytische bestanddelen: eiwit 23%, ruwe as 5%, vet 1%, ruwe celstof 0,4%, vocht 16%Toevoegingsmiddelen: sensorische toevoegingsmiddelen: kleurstof

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,95

  • Trixie Chicken Nuggets - 100g

    Trixie Trixie Chicken Nuggets - 100g

    Niet op voorraad

    mit Huhn glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt: 100g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €29,90/kg

  • Trixie Creamy Snacks mit Huhn

    Trixie Trixie Creamy Snacks mit Huhn

    Niet op voorraad

    Flüssigsnack Fleischgehalt 36 % ideal zum Verfeinern von Trockenfutter kann auch separat als Snack verfüttert werden enthält wertvolle Vitamine unterstützt die Feuchtigkeitsaufnahme sehr hohe Akzeptanz großer Belohnungseffekt glutenfrei Inhalt/Gewicht: 5 × 14 g Zusammensetzung: Hühnerfleisch (36 %), Tapiokastärke | glutenfreie Rezeptur | Kühl und trocken lagern.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €21,29/kg

  • Trixie Creamy Snacks mit Thunfisch

    Trixie Trixie Creamy Snacks mit Thunfisch

    Niet op voorraad

    Flüssigsnack mit Fisch und Geflügel Fischgehalt 24 %, Fleischgehalt 12 % ideal zum Verfeinern von Trockenfutter kann auch separat als Snack verfüttert werden enthält wertvolle Vitamine unterstützt die Feuchtigkeitsaufnahme sehr hohe Akzeptanz großer Belohnungseffekt glutenfrei Inhalt: 5 x 14g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,49 €21,29/kg

  • Trixie Denta Fun Braid aus Kollagen

    Trixie Trixie Denta Fun Braid aus Kollagen

    Niet op voorraad

    aus leicht verdaulichem Kollagen mit Hühnerfleisch ummantelt verpackt glutenfrei ohne Zuckerzusatz Maße: ca. 13 cm Inhalt/Gewicht: 65 g Zusammensetzung: Kollagen (70 %), Hühnerfleisch (16 %), Erbsenprotein, Glycerin, Erbsenstärke, Karubenmehl | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern. Analytischer Bestandteil: Fettgehalt 2.5% Feuchtegehalt 16.0% Protein 67.0% Rohasche 3.0% Rohfaser 2.0% Zusatzstoffe (ernährungsphysiologisch): Vit. E 10mg Vit. E 150mg Zusatzstoffe (technologisch): Konservierungsmittel

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,79 €42,92/kg

Snacks - Fidello

Snacks voor honden – Verantwoorde tussendoortjes voor elke dag

Bij Fidello vind je een uitgebreid assortiment aan smakelijke en verantwoorde hondensnacks. Of je nu zoekt naar beloningen voor tijdens de training, kauwsnacks voor langdurig kauwplezier, of een traktatie om je hond te verwennen – we hebben voor elke hond de perfecte snack. Onze snacks zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en bieden niet alleen een heerlijke smaak, maar ook gezondheidsvoordelen.

Waarom kiezen voor snacks bij Fidello?

Bij Fidello staat kwaliteit voorop. Onze snacks zijn zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan de behoeften van jouw hond, zonder onnodige toevoegingen of kunstmatige smaakstoffen. Of je nu op zoek bent naar snacks die aansluiten bij een specifieke voedingsbehoefte of gewoon een smakelijke beloning wilt, ons assortiment biedt iets voor honden van alle leeftijden, maten en rassen.

Populaire snackopties voor honden

  • Training Beloningen: Kleine, gezonde snacks zoals onze trainingssnacks, ideaal om je hond gemotiveerd te houden tijdens oefeningen.
  • Kauwsnacks: Langdurige kauwsnacks die niet alleen zorgen voor kauwplezier, maar ook helpen bij de tandverzorging. Bekijk bijvoorbeeld onze botten.
  • Hypoallergene Snacks: Perfect voor honden met een gevoelige maag of voedselallergieën. Ontdek ook ons dieetvoer voor aanvullende ondersteuning.
  • Gezonde Traktaties: Snacks met extra voedingsstoffen, zoals omega-vetzuren of vitaminen, die bijdragen aan de gezondheid van je hond.

Verwen je hond met gezonde snacks

Snacks zijn meer dan alleen een lekkernij – ze spelen een belangrijke rol in de training en het welzijn van je hond. Bij Fidello bieden we snacks die niet alleen lekker zijn, maar ook bijdragen aan de gezondheid van je hond. Of je nu kiest voor een dagelijkse traktatie of een bijzondere beloning, je kunt vertrouwen op onze zorgvuldige selectie van natuurlijke en voedzame opties.

Meer voor jouw hond bij Fidello

Naast snacks biedt Fidello alles wat jouw hond nodig heeft:

Opzoek naar rasspecifiek hondenvoer van de beste kwaliteit? Check dan ons assortiment rasspecifiek hondenvoer, waarin hondenbrokken en natvoer speciaal is samengesteld voor een specifiek hondenras. 

Waarom bestellen bij Fidello?

Bij Fidello maken we het makkelijk en leuk om jouw hond te verwennen. Grote verpakkingen snacks of voer? Geen probleem, wij bezorgen het gewoon bij je thuis. Bestel je op werkdagen vóór 17:30, dan ontvang je je bestelling al de volgende dag, ook op zaterdag! Daarnaast belonen we je met gratis cadeaus bij bestellingen vanaf €75. Bekijk onze cadeaupagina of doe mee aan onze vakantiefoto-wedstrijd voor extra korting. Fidello biedt gemak, kwaliteit en verrassingen – speciaal voor jou en je hond!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.