2329 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Bijna uitverkocht Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    TRIXIE Trixie Premio Lamb Chicken Bagel

    Woensdag bezorgd - Nog 3 op voorraad

    Trixie Premio Lamb Chicken Bagels 17 gr 300 stDe Trixie Premio Lamb Chicken Bagels 17 gr 300 st zijn heerlijke snacks voor de hond in de vorm van kleine bagels met lam en kip, met 56% vlees en zonder toegevoegde suikers. Jouw hond zal gelijk verzot zijn op deze lekkere bagels van Trixie! Deze lekkere snacks zijn gemaakt van lam en kip en bevatten maar liefst 56% vlees, en zijn dus rijk aan proteïnen. Gemaakt zonder toegevoegde suikers en dus een gezonde beloning voor jouw hond. Aanvullend diervoeder voor honden.- 'Bagel' voor de hond, uit 56% vlees- Van lam en kip- Met 56 % vlees, veel proteïnen- Zonder toegevoegde suikersGewicht: 17 grWordt per 300 stuks geleverdSamenstelling: Lamsvlees 28%, kippenvlees 28%, tarwebloem, rijstbloem, glycerine, olie en vetten (puur plantaardig), sesamAnalytische bestanddelen: Eiwit 23%, vetgehalte 5,5%, ruwe as 4,5%, ruwe celstof 2%, vochtgehalte 18%

    5% extra korting Fidello Family

    Woensdag bezorgd - Nog 3 op voorraad

    €192,95

  • Trixie Premio Lampasta

    TRIXIE Trixie Premio Lampasta

    Woensdag bezorgd - Nog 15 op voorraad

    Trixie Premio Lampasta 110 gram De Trixie Premio Lampasta van 110 gram is aanvullend voer voor honden in een smakelijke pasta in tube met lamsmaak, een handige beloning voor de hond! Deze pasta kan direct uit de tube gegeven worden en heeft daardoor een groot beloningseffect. Ook maakt deze beloning het geven van medicijnen makkelijker. De smakelijke pasta is glutenvrij en gemaakt zonder toegevoegde suiker. Ideaal als beloning tijdens het trainen, die zeer populair zal zijn bij jouw hond!- Lekkere beloningspasta voor de hond- Op basis van lam- Glutenvrij en zonder toegevoegde suikersSamenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (40 % lam, 25 % gevogelte), aardappelmeel, maïsmeel, melkeiwit, groente (kruiden) Analytische bestanddelen: vet 24,7%, ruw eiwit 9,8%, ruwe as 1,3%, ruwe vezel 0,2%, vocht 60,1% Inhoud: 110 gram

    5% extra korting Fidello Family

    Woensdag bezorgd - Nog 15 op voorraad

    €4,95

  • Trixie Premio Leverworstpate Tube

    TRIXIE Trixie Premio Leverworstpate Tube

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    Trixie Premio Leverworst 110 grTrixie Premio Leverworst 110 gram is aanvullend diervoeder voor de hond, een handige tube smakelijke leverworst paté, perfect voor trainen en bij het geven van medicijnen. Verwen jouw hond met een lik leverworstpaté! Gebruik deze paté bij het trainen van jouw hond, of bij het geven van medicijnen: dat wordt hierdoor een stuk makkelijker! Deze paté is speciaal samengesteld voor honden met een laag gehalte zout en kruiden en glutenvrij. Gemaakt zonder toegevoegde suikers! - Leverworst in patévorm voor de hond- In tube, gemakkelijk te geven- Ideaal als beloning bij het trainen- Maakt het geven van medicijnen makkelijker- Glutenvrij en zonder toegevoegde suikersSamenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (van varken: 57 % varkensvlees, waarvan 28 % varkenslever), vleesbouillon, raapzaadolie, gelatine, groente (specerijen, kruiden), erwtenvezels Analytische bestanddelen: vet 27%, ruw eiwit 16,3%, ruwe as 1,4%, ruwe vezel 0,8%, vocht 52,8%Inhoud: 110 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    €3,95

  • Bijna uitverkocht Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    TRIXIE Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw 9 cm 60 stDe Trixie Premio Lolly Met Kabeljauw 9 cm 60 st is een heerlijke aanvullende hondensnack voor de hond, gemaakt van runderhuid met kabeljauw. Deze heerlijke snack is een ware traktatie voor jouw hond. Deze lekkere snack is een lolly van kabeljauw met een staafje van runderhuid. Nadat jouw hond heerlijk gesmikkeld heeft van de bovenkant, kan hij of lekker kauwen op het stokje van runderhuid, wat ook nog eens helpt bij de verzorging van het gebit.- Smakelijke hondensnack van Trixie in de vorm van een lolly- Staafje van runderhuid met lolly van kabeljauw- Kauwen op runderhuid helpt bij de verzorging van het gebitInhoud: 60 stuks van 9 cmSamenstelling: Kabeljauw (76 %), kauwhuid, glycerine, tarwebloem, maïszetmeel, mineralenAnalytische bestanddelen: Vetgehalte 5%, vochtgehalte 18%, eiwit 40%, ruwe as 4%, ruwe celstof 1%

    5% extra korting Fidello Family

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    €25,95

  • Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    TRIXIE Trixie Premio Marbled Lamb Softies

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 grDe Trixie Premio Marbled Lamb Softies 100 gr is aanvullend diervoer voor de hond. Het zijn smakelijke, glutenvrije snacks van lam en vis, met een vis- en vleesgehalte van maar liefst 80%. Een gezonde snack voor jouw hond, zonder gluten! Deze lekkere traktaties zijn gemaakt van lam gemengd met vis, waardoor ze hun unieke gemarmerde uiterlijk krijgen. De snack is het perfecte formaat om als tussendoortje of beloning te geven. Deze snack is glutenvrij en bestaat voor 72% uit vlees en voor 8% uit vis. - Smakelijke hondensnack van runderhuid, lamsvlees en vis- Lekkere kauwsnack die verveling tegengaat- Helpt het gebit te verzorgen- GlutenvrijSamenstelling: lamsvlees (72%), witvis (8%), maiszetmeel, kauwhuid, plantaardige bijproducten, sorbitol, mineralen.Analytische bestanddelen: eiwit 22%, ruwe as 4%, vet 4%, ruwe celstof 1%, vocht 18%Advies: droog en koel bewarenInhoud: 100 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    €2,95

  • Trixie Premio Horse Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Horse Stripes

    Niet op voorraad

    Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 gr Trixie Premio Horse Stripes 11 cm 100 gr zijn aanvullend diervoer voor de hond. Het zijn smakelijke snacks met 86% paardenvlees. De stripes zijn glutenvrij en daardoor het perfecte, gezonde tussendoortje voor jouw hond. Door het compacte formaat zijn ze ook zeer geschikt om te geven als beloning tijdens trainingen en wandelingen.- Hondensnack met 86% paard- Glutenvrij- Ideaal als beloningSamenstelling: paardenvlees (86%), maiszetmeel, sorbitol, plantaardige bijproducten, plantaardige eiwitextracten, mineralenAnalytische bestanddelen: eiwit 40%, ruwe as 5%, vet 5%, ruwe celstof 0,2%, vocht 20%Advies: droog en koel bewarenAfmeting: 11 cmInhoud: 100 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,95

  • Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Trixie Trixie Premio Lachscreme - 110g

    Niet op voorraad

    Ergänzungfuttermittel für HundeDie Premio Lachscreme ist ein echetr Leckerbissen für Hunde und besitzt einen hohen Belohnungseffekt. Der Fischgehalt der Paste beträgt mindestens 35% (Lachs) und die Creme ist ohne Zusatz von Zucker!Durch die Tube ist die Creme sauber dosierbar. Kann auch super das Abreichen von Medikamenten erleichtern.Zusammensetzung: Lachsbrühe, Lachsfleisch (35%), Rapsöl, Milcheiweißpulver, Hühnereiweißpulver.Inhaltsstoffe: Rohfett 15,6% Rohprotein 8,4%, Rohasche 1,3%, Rohfaser 1,0% Feuchtigkeit 70,9%.Inhalt: 110 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,49 €31,73/kg

  • Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Trixie Trixie PREMIO Lamb Bars - 2 × 30 g

    Niet op voorraad

    mit Lamm Fleischgehalt 77 % glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 2 × 30 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,99 €16,50/kg

  • Trixie Premio Lamb Stripes

    TRIXIE Trixie Premio Lamb Stripes

    Niet op voorraad

    Trixie Premio Lamb Stripes 100 gr 10 stDe Trixie Premio Lamb Stripes 100 gr 10 st zijn heerlijke hondensnacks met extra veel lamsvlees, maar liefst 90% vlees en zonder toegevoegde suikers en gluten. Jouw hond zal gelijk verzot zijn op deze lekkere snacks van Trixie! Deze lekkere stripes zijn gemaakt met extra veel lam en bevatten maar liefst 90% vlees, en zijn dus rijk aan proteïnen. Gemaakt zonder toegevoegde suikers en gluten en een gezonde beloning voor jouw hond, die al gauw favoriet zal zijn door de unieke smaak!- Vleessnacks voor de hond- Met lam, maar liefst 90% vlees- Rijk aan proteïnen- Zonder toegevoegde suikers- GlutenvrijAanvullend diervoeder voor honden (snack)Samenstelling: lamvlees (90 %), maiszetmeel, soja eiwit, glycerine, mineralen / geen toegevoegde suikers / glutenvrij / Droog en koel bewaren.Analytische bestanddelen: Eiwit 40%, Vetgehalte, 6,0 %, Ruwe as 4,2 %, Ruwe celstof 0,5 %, Vochtgehalte 25,0 %.Inhoud: 100 grWordt per 10 stuks geleverd

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,95

  • Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Trixie Trixie PREMIO Lammcreme - 110 g

    Niet op voorraad

    hoher Belohnungseffekt erleichtert das Verabreichen von Medikamenten glutenfrei und ohne Zuckerzusatz Inhalt: 110 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,49 €31,73/kg

  • Trixie Premio Leverworst

    TRIXIE Trixie Premio Leverworst

    Niet op voorraad

    Trixie Premio Leverworst XXL 300 gr Trixie Premio Leverworst XXL in 300 gram is aanvullend diervoeder voor de hond, een extra grote tube smakelijke leverworst paté, perfect voor trainen en bij het geven van medicijnen! Verwen jouw hond met een lik leverworstpaté! Gebruik deze paté bij het trainen van jouw hond, of bij het geven van medicijnen: dat wordt hierdoor een stuk makkelijker! Deze paté is speciaal samengesteld voor honden met een laag gehalte zout en kruiden en glutenvrij. Gemaakt zonder toegevoegde suikers! - Leverworst in patévorm voor de hond- In tube, gemakkelijk te geven- Ideaal als beloning bij het trainen- Maakt het geven van medicijnen makkelijker- Glutenvrij en zonder toegevoegde suikersSamenstelling: vlees en dierlijke bijproducten (van varken: 57 % varkensvlees, waarvan 28 % varkenslever), vleesbouillon, raapzaadolie, gelatine, groente (specerijen, kruiden), erwtenvezels Analytische bestanddelen: vet 27%, ruw eiwit 16,3%, ruwe as 1,4%, ruwe vezel 0,8%, vocht 52,8%Inhoud: 300 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,95

  • Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Trixie Trixie Premio Lolly mit Ente und Kabeljau

    Niet op voorraad

    Fleischgehalt 56 %, Fischgehalt 23 % mit Ente und Kabeljau glutenfrei ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 80 g Maße: 11 cm Zusammensetzung: Entenfleisch (56 %), Kabeljau (23 %), Rinderhaut, Glycerin, Maisstärke, Mineralstoffe | glutenfreie Rezeptur | 0 % Zuckerzusatz | Kühl und trocken lagern.Zusatzstoffe: KonservierungsmittelAnalytischer Bestandteil: Fettgehalt 5.0% Feuchtegehalt 20.0% Protein 36.0% Rohasche 4.0% Rohfaser 1.0%

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €31,13/kg

Snacks - Fidello

Snacks voor honden – Verantwoorde tussendoortjes voor elke dag

Bij Fidello vind je een uitgebreid assortiment aan smakelijke en verantwoorde hondensnacks. Of je nu zoekt naar beloningen voor tijdens de training, kauwsnacks voor langdurig kauwplezier, of een traktatie om je hond te verwennen – we hebben voor elke hond de perfecte snack. Onze snacks zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en bieden niet alleen een heerlijke smaak, maar ook gezondheidsvoordelen.

Waarom kiezen voor snacks bij Fidello?

Bij Fidello staat kwaliteit voorop. Onze snacks zijn zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan de behoeften van jouw hond, zonder onnodige toevoegingen of kunstmatige smaakstoffen. Of je nu op zoek bent naar snacks die aansluiten bij een specifieke voedingsbehoefte of gewoon een smakelijke beloning wilt, ons assortiment biedt iets voor honden van alle leeftijden, maten en rassen.

Populaire snackopties voor honden

  • Training Beloningen: Kleine, gezonde snacks zoals onze trainingssnacks, ideaal om je hond gemotiveerd te houden tijdens oefeningen.
  • Kauwsnacks: Langdurige kauwsnacks die niet alleen zorgen voor kauwplezier, maar ook helpen bij de tandverzorging. Bekijk bijvoorbeeld onze botten.
  • Hypoallergene Snacks: Perfect voor honden met een gevoelige maag of voedselallergieën. Ontdek ook ons dieetvoer voor aanvullende ondersteuning.
  • Gezonde Traktaties: Snacks met extra voedingsstoffen, zoals omega-vetzuren of vitaminen, die bijdragen aan de gezondheid van je hond.

Verwen je hond met gezonde snacks

Snacks zijn meer dan alleen een lekkernij – ze spelen een belangrijke rol in de training en het welzijn van je hond. Bij Fidello bieden we snacks die niet alleen lekker zijn, maar ook bijdragen aan de gezondheid van je hond. Of je nu kiest voor een dagelijkse traktatie of een bijzondere beloning, je kunt vertrouwen op onze zorgvuldige selectie van natuurlijke en voedzame opties.

Meer voor jouw hond bij Fidello

Naast snacks biedt Fidello alles wat jouw hond nodig heeft:

Opzoek naar rasspecifiek hondenvoer van de beste kwaliteit? Check dan ons assortiment rasspecifiek hondenvoer, waarin hondenbrokken en natvoer speciaal is samengesteld voor een specifiek hondenras. 

Waarom bestellen bij Fidello?

Bij Fidello maken we het makkelijk en leuk om jouw hond te verwennen. Grote verpakkingen snacks of voer? Geen probleem, wij bezorgen het gewoon bij je thuis. Bestel je op werkdagen vóór 17:30, dan ontvang je je bestelling al de volgende dag, ook op zaterdag! Daarnaast belonen we je met gratis cadeaus bij bestellingen vanaf €75. Bekijk onze cadeaupagina of doe mee aan onze vakantiefoto-wedstrijd voor extra korting. Fidello biedt gemak, kwaliteit en verrassingen – speciaal voor jou en je hond!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.