25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Allco Dog Christopherus Hirsch & Kartoffel - 1,5 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €12,99 €8,66/kg

  • Finnern Snacks Rinti Snack Chicko Dent Medium 150g - Huhn

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,49 €36,60/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Labrador Adult Sterilised - 3 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €22,90 €7,63/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin French Bulldog 26 Adult - 10 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €61,50 €6,15/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Size Maxi Adult 5+ - 10 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €55,90 €5,59/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin 1st age Milk - 2 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €45,20 €22,60/kg

  • Canina Pharma Canina Pharma KRÄUTER-DOC Abwehrkraft - 150 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €15,99 €106,60/kg

  • Canina Pharma Canina Pharma Katzenmilch - 150 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €10,49 €69,93/kg

  • Allco Fisch AL-KO-TE Profi-Mix 6mm - 1 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €15,49 €15,49/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin West Highland Terrier Adult

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,99 - €15,40€10,27/kg

  • Royal Canin Rasse Royal Canin Cocker Adult - 12 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €59,90 €4,99/kg

  • Classic Dog Classic Dog Snack Hirschfleischstreifen - 1 kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €29,99 €29,99/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.