25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • Luposan Luposan Dog Plaquex 750g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €29,99 €39,99/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,95 €13,93/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €19,86/kg

  • Schesir Schesir Dose in Brühe Hühnerfilet 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • Schesir Schesir Thunfisch mit Huhn in Gelee 85g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €18,24/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • Royal Canin Dog Royal Canin Dose Mini Adult Light 195g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €9,18/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.