25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Luposan Luposan Gelenkkraft Pellets 180g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €12,99 €72,17/kg

  • Finnern Kattovit Feline Gastro Truthahn 175g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,95 €5,43/kg

  • JR Farm Birken-Ernte 40g

    JR Farm JR Farm Birken-Ernte 40g

    Niet op voorraad

    Ein Nagerleben wie in freier Natur mit gesunden Birken-Zweigen in ihrer ursprünglichsten Form.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,39 €84,75/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €6,95 €49,64/kg

  • Luposan Luposan Dog Gelenkkraft 150g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €9,99 €66,60/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Hair & Skin - Sensitive 10kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €57,95 €5,80/kg

  • Classic Dog Classic Dog Nature Reis-Gemüse Mischung 1,5kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €9,59 €6,39/kg

  • Schesir Schesir Kitten Thunfisch & Aloe 85 g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,15 €13,53/kg

  • Luposan Luposan Dog LupoCox-GRA 750g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €39,99 €53,32/kg

  • Schesir Schesir Dose in Brühe Thunfisch 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,55 €22,14/kg

  • Bozita Cat Bozita Cat Tetra Recard Large 190g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,39 €7,32/kg

  • Bozita Robur Bozita Robur Maintenance Mini 27/17 12kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €52,95 €4,41/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.