25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Allco Fisch AL-KO-TE Seidenraupen 300g Eimer

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €9,79 €32,63/kg

  • Bosch Bosch Dog Snack Training Mini 1kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99 €3,99/kg

  • Bosch Bosch Dog Müsli 1 kg Eimer

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,49 €3,49/kg

  • Allco Dog Christopherus Snack Hähnchenbrust 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €28,43/kg

  • Miamor Miamor Deli Dinner Huhn Pur 175g Dose

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €5,09/kg

  • Classic Dog Classic Dog Snack Herzchen-Mix 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,99 €9,90/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,49 €3,49/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Dose Känguru pur 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €7,48/kg

  • Allco Dog Christopherus Snack Hähnchen-Schnecke 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €28,43/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,05 €8,40/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €28,43/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Büffel pur 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,65 €8,25/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.