25001 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,05 €8,40/kg

  • Allco Dog Christopherus Snack Entenkausticks 70g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €28,43/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,19 €31,29/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Dose Pferd pur 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €7,48/kg

  • Animonda Cat Animonda Integra Protect Harnstein Schwein 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

  • Animonda Dog Animonda Dog Dose Integra Protect Niere 600g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €3,32/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Känguru pur 200g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,65 €8,25/kg

  • Allco Cat Allco Tapsi Mix Spezial 10kg

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €21,49 €2,15/kg

  • 5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,79 €44,75/kg

  • Animonda Dog Animonda Dog Dose Integra Protect Gelenke 600g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €1,99 €3,32/kg

  • Allco Dog Allco Christopherus Dose Büffel pur 400g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,99 €7,48/kg

  • Animonda Cat Animonda Cat Schale Integra Protect Gelenke 100g

    Niet op voorraad

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €0,89 €8,90/kg

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.