2329 producten

Vind wat je zoekt AI
Deze functie is nog in ontwikkeling. Onze digitale assistent maakt, net zoals mensen, weleens een fout. Twijfel je? Ons klantenserviceteam helpt je graag verder.
  • Bijna uitverkocht Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    TRIXIE Trixie Soft Snack Mini Trainer Dots

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots 500 grDe Trixie Soft Trainer Mini Trainer Dots van 500 gr zijn aanvullend diervoeder in de vorm van zachte hondensnacks met zalm, van klein formaat en daardoor de perfecte beloning tijdens de training. De snoepjes zijn gemaakt zonder toegevoegde suikers en zijn glutenvrij, en kunnen dus de perfecte hulp zijn bij jouw training. Heerlijk zacht van structuur en daardoor niet te weerstaan!- Heerlijk zachte beloningssnoepjes voor de hond- Klein van formaat, perfect als beloning bij de training- Met zalm- Glutenvrij en zonder toegevoegde suikers Samenstelling: plantaardige bijproducten, vlees en dierlijke bijproducten, groenten, vis en vis-bijproducten (4 % zalm), mineralen, propyleenglycolAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 19%, ruwe as 8%, vet 5%, ruwe vezels 2%, vocht 17%Inhoud: 500 gr

    5% extra korting Fidello Family

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    €5,95

  • Bijna uitverkocht Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Botjes

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gramDe Trixie Trainer Snack Mini Bones 500 gram zijn aanvullend diervoer in de vorm van smakelijke beloningssnoepjes voor de hond met gevogelte, lam en rund, ideaal voor bij training en cursus. De smakelijke snoepjes zijn uitgevoerd in de vorm van botjes met verschillende kleuren en verschillende smaken, namelijk rund, lam en gevogelte. Ze zijn extra klein en zacht en daardoor ideaal voor het gebruik bij cursus en training. De snoepjes worden geleverd in een handige, hersluitbare kunststof verpakking. - Beloningssnoepjes voor de hond- Extra zacht en klein, ideaal voor trainen en op cursus- Met rund, lam en gevogelte- In hersluitbare verpakkingSamenstelling: vlees en dierlijke bijproducten, granen, plantaardige bijproducten Analytische bestanddelen: eiwit 31%, vet 6%, ruwe as 3,5%, ruwe vezel 2%, vocht 25%Inhoud: 500 gram

    5% extra korting Fidello Family

    Woensdag bezorgd - Nog 2 op voorraad

    €4,95

  • Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    TRIXIE Trixie Trainer Snack Mini Hartjes

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    Trixie Trainer Snack Mini Hartjes 200 gramDe Trixie Trainer Snack Mini Hartjes 200 gram zijn aanvullend diervoer in de vorm van smakelijke beloningssnoepjes voor de hond met kip, lam en zalm, ideaal voor bij training en cursus. De smakelijke snoepjes zijn uitgevoerd in de vorm van hartjes met verschillende kleuren en verschillende smaken, namelijk kip, lam en zalm. Ze zijn extra klein en zacht en daardoor ideaal voor het gebruik bij cursus en training. De snoepjes worden geleverd in een handige, hersluitbare kunststof verpakking. - Beloningssnoepjes voor de hond- Extra zacht en klein, ideaal voor trainen en op cursus- Met kip, lam en zalm- In hersluitbare verpakkingSamenstelling: granen, plantaardige bijproducten, vlees en dierlijke bijproducten, vis en vis-bijproducten, olie en vetten, plantaardige eiwitextracten, mineralenAnalytische bestanddelen: ruw eiwit 14%, vet 5%, ruwe as 3% ruwe vezel 1%, vocht 16%Technologische toevoegingsmiddelen: conserveermiddelenSensorische toevoegingsmiddelen: kleurstoffen Inhoud: 200 gram

    5% extra korting Fidello Family

    Ruim op voorraad - Woensdag bezorgd

    €2,95

  • Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Trixie Trixie Soft Snack Lupinos glutenfrei

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Die Soft Snack Lupinos mit Geflügel und wertvollem Pflanzenprotein (Lupinen) sind ein leckerer, glutenfreier Snack für zwischendurch und eignen sich ideal als kleine Belohnung. Die Lupinos sind ohne Zuckerzusatz und werden im praktischen wieder verschließbaren Kunststoffeimer geliefert. Inhalt: 500 g Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (50%, 15% vom Geflügel), Gemüse, Luzerne, Lupine (4%). Analytische Bestandteile: Protein 28% Fettgehalt 6%, Rohasche 6%, Rohfaser 5%, Feuchtigkeit 25%. Technologische Zusatzstoffe: Konservierungsmittel.

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €5,99 €11,98/kg

  • Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    TRIXIE Trixie Soft Snack Voor Tabletten

    Niet op voorraad

    Trixie Soft Snack Voor Tabletten 100 gramDeze Trixie Soft Snack Voor Tabletten 100 gram hondensnack aanvullend hondenvoer is de ideale manier om jouw hond zijn medicatie te geven. Deze snack heeft een kleine opening waar je een tablet in kan verstoppen. Door de zachtheid van het snoepje kan je deze opening makkelijk dichtknijpen, waardoor het tabletje niet meer zichtbaar is. Jouw hond krijgt zijn lekkere traktatie en heeft ondertussen zijn medicatie toegediend gekregen. De Soft Snacks zijn aanvullende diervoeding voor honden.- Soft snack voor honden van Trixie- Makkelijk medicatie toedienen door kleine opening- Aanvullende diervoedingInhoud: 100 gram Samenstelling: vlees en dierlijke bijproducten, granen, tapiocazetmeel, plantaardige eiwitextracten, plantaardige bijproducten, trehalose, rozemarijnAnalytische bestanddelen: Eiwit 18%, Ruwe As 5%, Vet 5%, Ruwe celstof 0,5%, Vocht 18%

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,95

  • Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Trixie Trixie Soft SnackDog`o`Rado 500g Eimer

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für Hunde Leckere Belohnungssnacks mit Huhn. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Zusammensetzung: Getreide, Ksrtoffelstärke, Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse (4% Huhn), pflanzliche Nebenerzeugnisse, Öle und Fette Inhalt: 500g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,99 €9,98/kg

  • Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Trixie Trixie Torebka na karmę 10x14 cm [3227]

    Niet op voorraad

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 14 cm  Średnica 10 cm  Kolor: losowy  

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,62

  • Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 7x9cm [32282]

    Niet op voorraad

    Torebka na przysmaki  Materiał: poliester  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania torebki - karabińczyk  Łatwe czyszczenie  Wysokość 9 cm  Średnica 7 cm  Kolor: losowy  

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,42

  • Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Trixie Trixie Torebka na przysmaki 8x10 cm [3226]

    Niet op voorraad

    Torebka na przysmaki  Materiał: nylon / poliester - nieprzemakający  Łatwa do zamknięcia - ściągacz sznurkowy  Możliwość przymocowania do paska - uchwyt  Łatwe czyszczenie  Wysokość 10 cm  Średnica 8 cm  Kolor: losowy  

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,18

  • Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Bones

    Niet op voorraad

    Ergänzungsfuttermittel für HundeLeckere, extra kleine und weiche Belohnungssnacks, ideal bei Ausbildung und Training. Ohne Zuckerzusatz und praktisch verpackt im wieder verschließbaren Kunststoffeimer. Mit Rind, Lamm und Geflügel. Zusammensetzung: Fleisch und tierische Nebenerzeugnisse, Getreide, Fisch und Fischnebenerzeugnisse.Inhaltsstoffe: Protein 31,0% Fettgehalt 6,0% Rohasche 3,5% Rohfaser 2,0% Feuchtigkeit 25,0%.Farb- und Konservierungsstoffe.Inhalt: 500g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €4,99 €9,98/kg

  • Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Trixie Trixie Trainer Snack Mini Hearts

    Niet op voorraad

    kleine und weiche Leckerlis mit Huhn, Lamm und Lachs ohne Zuckerzusatz Inhalt/Gewicht: 200 g

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €2,49 €12,45/kg

  • Trixie Tubenschutz

    Trixie Trixie Tubenschutz

    Niet op voorraad

    als Abdeckung für TRIXIE-Tubensnacks verhindert das Zerbeißen der Tube und schützt die Hand des Tierhalters erleichtert die Handhabung durch praktischen Steckverschluss Maße: ø 5 × 6,5 cm

    5% extra korting Fidello Family

    Niet op voorraad

    €3,99

Snacks - Fidello

Snacks voor honden – Verantwoorde tussendoortjes voor elke dag

Bij Fidello vind je een uitgebreid assortiment aan smakelijke en verantwoorde hondensnacks. Of je nu zoekt naar beloningen voor tijdens de training, kauwsnacks voor langdurig kauwplezier, of een traktatie om je hond te verwennen – we hebben voor elke hond de perfecte snack. Onze snacks zijn gemaakt van natuurlijke ingrediënten en bieden niet alleen een heerlijke smaak, maar ook gezondheidsvoordelen.

Waarom kiezen voor snacks bij Fidello?

Bij Fidello staat kwaliteit voorop. Onze snacks zijn zorgvuldig geselecteerd om te voldoen aan de behoeften van jouw hond, zonder onnodige toevoegingen of kunstmatige smaakstoffen. Of je nu op zoek bent naar snacks die aansluiten bij een specifieke voedingsbehoefte of gewoon een smakelijke beloning wilt, ons assortiment biedt iets voor honden van alle leeftijden, maten en rassen.

Populaire snackopties voor honden

  • Training Beloningen: Kleine, gezonde snacks zoals onze trainingssnacks, ideaal om je hond gemotiveerd te houden tijdens oefeningen.
  • Kauwsnacks: Langdurige kauwsnacks die niet alleen zorgen voor kauwplezier, maar ook helpen bij de tandverzorging. Bekijk bijvoorbeeld onze botten.
  • Hypoallergene Snacks: Perfect voor honden met een gevoelige maag of voedselallergieën. Ontdek ook ons dieetvoer voor aanvullende ondersteuning.
  • Gezonde Traktaties: Snacks met extra voedingsstoffen, zoals omega-vetzuren of vitaminen, die bijdragen aan de gezondheid van je hond.

Verwen je hond met gezonde snacks

Snacks zijn meer dan alleen een lekkernij – ze spelen een belangrijke rol in de training en het welzijn van je hond. Bij Fidello bieden we snacks die niet alleen lekker zijn, maar ook bijdragen aan de gezondheid van je hond. Of je nu kiest voor een dagelijkse traktatie of een bijzondere beloning, je kunt vertrouwen op onze zorgvuldige selectie van natuurlijke en voedzame opties.

Meer voor jouw hond bij Fidello

Naast snacks biedt Fidello alles wat jouw hond nodig heeft:

Opzoek naar rasspecifiek hondenvoer van de beste kwaliteit? Check dan ons assortiment rasspecifiek hondenvoer, waarin hondenbrokken en natvoer speciaal is samengesteld voor een specifiek hondenras. 

Waarom bestellen bij Fidello?

Bij Fidello maken we het makkelijk en leuk om jouw hond te verwennen. Grote verpakkingen snacks of voer? Geen probleem, wij bezorgen het gewoon bij je thuis. Bestel je op werkdagen vóór 17:30, dan ontvang je je bestelling al de volgende dag, ook op zaterdag! Daarnaast belonen we je met gratis cadeaus bij bestellingen vanaf €75. Bekijk onze cadeaupagina of doe mee aan onze vakantiefoto-wedstrijd voor extra korting. Fidello biedt gemak, kwaliteit en verrassingen – speciaal voor jou en je hond!

Fidello klantenservice

© 2026 Fidello

    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • BLIK
    • Google Pay
    • iDEAL Wero
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • MobilePay
    • PayPal
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • USDC
    • Visa

    Login

    Wachtwoord vergeten?

    Heb je nog geen account?
    Maak gratis een account aan en geniet van vele voordelen.